termini, cene in koordinacija:
Tamara 031 737 043
(ob delavnikih od 12 - 13h)

drugo:
Marko 041 662 484
(ob delavnikih od 10 - 16h)

Individualni rebirthing - krožno povezano dihanje

Individualno delo priporočamo udeležencem, ki si želijo intenzivnejšega in rednega kontinuiranega dela. Trajni rezultati se pokažejo po vsaj 10 zaporednih srečanjih v intervalu vsakih 6 - 10 dni.

Individualni rebirthing običajno izvajamo v za to opremljenem prostoru v okolici Domžal. Za intenziven proces je najpomembnejše udobje udeleženca in okolje, v katerem se lahko udeleženec popolnoma sprosti. Zato je prostor prijeten, topel in opremljen z vodno posteljo.

Prednosti individualnih srečanj so v tem, da se rebirther posveti samo vam, da se z njim lahko zaupno pogovorite o vsem, o čemer bi se želeli, da čas srečanja namenite samo sebi in da je proces integracije usmerjen izključno vašemu doživetju.

Srečanje povprečno traja 120 minut:

• pogovor in sproščanje 20 - 30 minut
  • dihalna tehnika rebirthing 60 - 70 minut
  • integracija 20 - 40 minut

CENA:
50,00 eur za 60 minut. Srečanje povprečno traja 120 minut.
*Popust 20 % za člane skupine 'Janja Urbančič'

INFORMACIJE: Če vas zanima individualno delo, nam pišite info@drustvo-bindu.si ali nas pokličite, ob delavnikih med 14. in 18. uro na  041 662 484 in dogovorili se bomo o vsem potrebnem.

Opomba: Zaradi intenzivnosti dela in močnih čustvenih odzivov delavnica ni primerna za psihično zdravljene ljudi, odvisnike od drog, nosečnice, epileptike, astmatike ali za ljudi s težjimi telesnimi oziroma duševnimi težavami. Če jemljete kakršna koli zdravila ali imate kakršne koli telesne oziroma psihične težave, o tem pred prijavo na delavnico obvestite organizatorja. Delavnice se lahko udeležijo starejši od 18 let.

poletni kampi 2019