Nazaj na spletno stran

PRIJAVNICA

DELAVNICA: Skupinski rebirthing

Z oddajo prijavnice se uradno in zavezujoče prijavljate na delavnico, se strinjate z razpisanimi pogoji, objavljenimi na http://drustvo-bindu.si/najava_za_rebirthing.php, ter jamčite za točnost vpisanih podatkov.

Prosimo, da v nadaljevanju izpolnite vsa polja.

Samo za podjetja

Rok prijave

Prijave sprejemamo do zasedbe mest, najpozneje pa do vključno sedem dni pred začetkom delavnice.

Prijavo potrdite z vplačilom zneska.

Po prejemu vaše prijave vam bomo poslali vse druge potrebne informacije.

* Organizator si v primeru nezadostnega števila prijav pridružuje pravico do odpovedi delavnice.

** Organizator si v primeru višje sile pridružuje pravico do spremembe terminov ali lokacije delavnice.

Rok odjave

Rok za morebitno odjavo je 7 dni pred datumom izvedbe delavnice. Odjavite se lahko v elektronski obliki prek e-pošte.

Če se boste odjavili od šest do štiri dni pred razpisanim datumom delavnice, vam bomo zaračunali administrativne stroške v višini 30 odstotkov višine kotizacije. Pri poznejši odjavi ali če kljub oddani spletni prijavnici na delavnico ne pridete, vam bomo kotizacijo zaračunali v celoti.

S prijavo na delavnico pošiljatelj sprejme in potrdi vse pogoje o prijavi/odjavi.

Plačilo

Znesek nakažite na TRR organizatorja:

Letera s.p.
Vrečkova 6
4000 Kranj
št. TRR: SI56020370257957533
sklic: datum plačila
namen: Rebirthing

*nismo zavezanci za DDV

Prosimo, da ob prihodu na delavnico predložite potrdilo o plačilu.
Ob morebitni odpovedi delavnice s strani organizatorja vplačani znesek vrnemo v 5 delovnih dneh.

Ko pošljete spletno prijavnico, čez nekaj sekund dobite v vaš e-poštni predal avtomatsko generirano sporočilo. Če ga ne dobite, poglejte v 'spam/nezaželeno/junk/vsiljeno' pošto. Če ga nimate, prijavnica ni bila pravilno izpolnjena.

Vaše podatke obravnavamo v skladu s 45a. členom Zakona o varstvu potrošnikov in skladno z veljavno etiko.

Da bi preprečili neželeno pošto, v spodnje polje prepišite besedilo s polja.