Nazaj na spletno stran

PRIJAVNICA

DELAVNICA: Poletni kamp ESENCA

KDAJ: 12. - 19. 8. 2018

Z oddajo prijavnice se uradno in zavezujoče prijavljate na delavnico, se strinjate z razpisanimi pogoji, objavljenimi na http://drustvo-bindu.si/poletni_kamp_podatki_in_prijava.php, ter jamčite za točnost vpisanih podatkov.

Prosimo, da v nadaljevanju izpolnite vsa polja.

a) 1-posteljna soba v objektu s 5 sobami

b) 2-posteljna soba v objektu s 5 sobami

c) samostojna hiška, 1-posteljna

d) samostojna hiška, 2-posteljna

e) samostojna hiška, 3-posteljna

f) glamping šotor

Samo za podjetja

Rok prijave

Prijave sprejemamo do zasedbe mest, najpozneje pa do vključno 1. 7. 2018.. Do tega datuma velja tudi objavljena cena.

Z oddajo prijavnice se zavežete za obiskovanje delavnice. Prijavo potrdite z vplačilom celotnega zneska vsaj 2 dni po spletni prijavi, sicer vaša prijava ni več veljavna.

Po prejemu vaše prijave vam bomo poslali vse druge potrebne informacije.

* Organizator si v primeru nezadostnega števila prijav pridružuje pravico do odpovedi delavnice.

** Organizator si v primeru višje sile pridružuje pravico do spremembe terminov ali lokacije delavnice.

Rok odjave

Rok za morebitno odjavo je 48 dni pred datumom izvedbe delavnice. Odjavite se lahko v elektronski obliki prek e-pošte. V primeru poznejše odjave vam od vplačanega zneska povrnemo:

• odjava 45 do 30 dni pred pričetkom kampa - povrnemo 90 % vplačane akontacije,
  • odjava 29 do 22 dni pred pričetkom kampa - povrnemo 80 % vplačane akontacije,
  • odjava 21 do 16 dni pred pričetkom kampa - povrnemo 40 % vplačane akontacije,
  • ob poznejši odjavi udeležbe vračila akontacije ne morete več zahtevati.

S prijavo na delavnico pošiljatelj sprejme in potrdi vse pogoje o prijavi/odjavi.

Plačilo

Z vplačilom celotnega zneska si zagotovite mesto na delavnici.

Znesek nakažite na TRR organizatorja:

Letera s.p.
Vrečkova 6
4000 Kranj
št. TRR: SI56020370257957533
sklic: datum plačila
koda: OTHR
namen: POLETJE 2018

*nismo zavezanci za DDV

Ob morebitni odpovedi delavnice s strani organizatorja vplačani znesek vrnemo v 5 delovnih dneh.

Ko pošljete spletno prijavnico, čez nekaj sekund dobite v vaš e-poštni predal avtomatsko generirano sporočilo. Če ga ne dobite, poglejte v 'spam/nezaželeno/junk/vsiljeno' pošto. Če ga nimate, prijavnica ni bila pravilno izpolnjena.

Vaše podatke obravnavamo v skladu s 45a. členom Zakona o varstvu potrošnikov in skladno z veljavno etiko.

Da bi preprečili neželeno pošto, v spodnje polje prepišite besedilo s polja.