Nazaj na spletno stran

PRIJAVNICA

DELAVNICA: Ples po ognju

Z oddajo prijavnice se uradno in zavezujoče prijavljate na delavnico, se strinjate z razpisanimi pogoji, objavljenimi na http://drustvo-bindu.si/najava_za_ogenj.php, ter jamčite za točnost vpisanih podatkov.

Prosimo, da v nadaljevanju izpolnite vsa polja.

Rok prijave

Z oddajo prijavnice se zavežete za obiskovanje delavnice. Prijavo potrdite z vplačilom celotnega zneska 120,00 eur ali akontacijo v višini 80,00 eur (razliko prinesite na delavnico).

Po prejemu vaše prijave vam bomo poslali vse druge potrebne informacije.

* Organizator si v primeru nezadostnega števila prijav pridružuje pravico do odpovedi delavnice.

** Organizator si v primeru višje sile pridružuje pravico do spremembe terminov ali lokacije delavnice.

Rok odjave

Odjavite se lahko v elektronski obliki prek e-pošte.

Če se boste odjavili do šest dni pred razpisanim datumom delavnice, vam bomo zaračunali administrativne stroške v višini 30 odstotkov celotnega zneska delavnice. Pri poznejši odjavi ali če kljub oddani spletni prijavnici na delavnico ne pridete, vam bomo kotizacijo delavnice zaračunali v celoti.

S prijavo na delavnico pošiljatelj sprejme in potrdi vse pogoje o prijavi/odjavi.

Plačilo

Z vplačilom celotnega zneska 120,00 eur ali akontacije v višini 80,00 eur (razliko prinesite na delavnico) si zagotovite mesto na delavnici.

Znesek nakažite na TRR organizatorja:

BINDU, DRUŠTVO ZA OSEBNOSTNI RAZVOJ IN PROUČEVANJE STARIH TRADICIJ, KULTUR IN ZNANJ
Vrhpolje pri Moravčah 63
1251 Moravče
št. TRR: SI56 0230 0009 0981 553
sklic: 00 datum plačila
namen: DELAVNICA 12

Prosimo, da ob prihodu na delavnico predložite potrdilo o plačilu.
Ob morebitni odpovedi delavnice s strani organizatorja vplačani znesek vrnemo v 5 delovnih dneh.

Ko pošljete spletno prijavnico, čez nekaj sekund dobite v vaš e-poštni predal avtomatsko generirano sporočilo. Če ga ne dobite, poglejte v 'spam/nezaželeno/junk/vsiljeno' pošto. Če ga nimate, prijavnica ni bila pravilno izpolnjena.

Vaše podatke obravnavamo v skladu s 45a. členom Zakona o varstvu potrošnikov in skladno z veljavno etiko.

Da bi preprečili neželeno pošto, v spodnje polje prepišite besedilo s polja.