termini, cene in koordinacija:
Tamara 031 737 043
(ob delavnikih od 12 - 13h)

drugo:
Marko 041 662 484
(ob delavnikih od 10 - 16h)

spletna prijavnica

IZPLEŠI SE !

trenutki prostega plesa v SEPTEMBRU

Plesali in izplesali se boste lahko v septembrskih jutrih in večerih, izdatno pa še na zadnjo septembrsko soboto. Ob sredah bo z nami tudi Denis, praktikant programa Ishmech Praktik, na nekatere od terminov, pa se govori, pride tudi Bodin.

29.9. bo z nami Kristina De Ventus, ko bo Ishmech v sklopu dogodka Avantura Bindu.

Ti termini so namenjeni predvsem 'starim' članom, da se po poletju srečamo, družimo in plešemo, dobrodošli pa so tudi vsi tisti, ki do sedaj niste bili z nami in vaši prijatelji...

(Izbrana glasba je že pripravljena.)

KDAJ:

sreda,  19.9.             20.00-21.30 - parinama

sobota, 29.9.             11.00-16.00 -Sobota v primeru lepega vremena, Jasa na Zaplani, v primeru dežjaNeubergerjeva 9, Center Premik

CENA:   5 eur ob sredah in torkih
           15 eur v sklopu Avanture Bindu

PRIJAVE: Na delavnico se prijavite z izpolnjeno spletno prijavnico vsaj 5 dni pred razpisanim terminom. Prijavo potrdite z vplačilom kotizacije.

Ko pošljete spletno prijavnico, čez nekaj sekund dobite v vaš e-poštni predal avtomatsko generirano  sporočilo. Če ga ne dobite, poglejte v 'spam/nezaželeno/junk/vsiljeno' pošto. Če ga nimate, prijavnica ni bila pravilno izpolnjena.

Podatki za nakazilo:

BINDU, DRUŠTVO ZA OSEBNOSTNI RAZVOJ IN PROUČEVANJE STARIH TRADICIJ, KULTUR IN ZNANJ
Vrhpolje pri Moravčah 63
1251 Moravče
št. TRR: SI56 0230 0009 0981 553
Namen nakazila: ISHMECH 2

POTREBŠČINE: Plesali bomo bosi ali v nogavicah. Potrebujete udobna oblačila za prostočasne dejavnosti. Po srečanju se je možno oprhati.

V soboto in v primeru lepega vremena in izvedbe delavnice na jasi na Zaplani, priporočamo lahko obutev za ples.

INFORMACIJE: info@drustvo-bindu.si
o terminih, cenah, in koordinaciji:
Tamara 031 737 043 (ob delavnikih od 12 - 13h)
drugo:
Marko 041 662 484 (ob delavnikih od 10 - 16h)

ZA KOGA:
Delavnica ne pogojuje predznanja ali predhodne udeležbe. Primerna je tako za začetnike kot tudi udeležence, ki ste se podobne delavnice že udeležili.

- za udeležence rednih tedenski terminov
- za vas, ki vam redni tedenski termini ne ustrezajo ali pa vam je Ljubljana med tednom predaleč
- za vas, ki še ne obiskujete rednih terminov, pa bi si želeli priključiti se v katero od obstoječih skupin
- za prijatelje, znance, sosede, sorodnike, ki bi jim priporočili metodo Ishmech
- delavnico lahko tudi podarite kot darilni bon

Ker delavnice izvajamo tudi na osnovi povpraševanja ali za zaključene skupine, nam sporočite vaše morebitne želje, predloge lokacij za izvedbo. Za izvedbo delavnice je potrebno vsaj 10 udeležencev.

Več o Ishmechu

Članki o Ishmechu