termini, cene in koordinacija:
Tamara 031 737 043
(ob delavnikih od 12 - 13h)

drugo:
Marko 041 662 484
(ob delavnikih od 10 - 16h)

Spletna prijavnica

ISHMECH

TERMIN IN PRIJAVA - tedenske delavnice v Ljubljani

začetna skupina, 1x tedensko 60 min

KDAJ: torek od 19:00 - 20:20

Začetek programa: 26. 9. 2017
Konec programa: 12. 6. 2018

Ko je termin na praznik ali dela prost dan, smo prosti tudi mi.

Po 12 obiskih v začetni skupini se udeleženci lahko vključijo v eno od nadaljevalnih skupin.
Če vam razpisani termin ne ustreza, lahko 12 srečanj opravite tudi:
-    z obiski mesečnih tematskih delavnic: ob petkih od 18.00 - 21.00:
-    v individualnih srečanjih s Kristino De Ventus
-    v programu za manjše skupine (2 - 4 udeleženci), ki vam ga izdelamo po meri
-    Če metode Ishmech še ne poznate, ste pa obiskovali druge gibalne ali plesne tehnike, se oglasite na začetnem terminu. Vodja Kristina De Ventus vam bo po enem ali dveh obiskih priporočila, katera skupina je za vas najprimernejša.

Za udeležbo ne potrebujete predznanja ali partnerja oz. partnerke. Vseeno je, koliko ste stari, kakšna je vaša telesna pripravljenost in ali ste moški ali ženska.

PRIJAVE:
Na delavnico se prijavite z izpolnjeno spletno prijavnico, s čimer si mesto zagotovite takoj.

Ko pošljete spletno prijavnico, čez nekaj sekund dobite v vaš e-poštni predal avtomatsko generirano  sporočilo. Če ga ne dobite, poglejte v 'spam/nezaželeno/junk/vsiljeno' pošto. Če ga nimate, prijavnica ni bila pravilno izpolnjena.

Za hitrejši napredek in kmalu vidne rezultate priporočamo redno in kontinuirano obiskovanje delavnice.

KJE: Ljubljana, Cesta na Brdo 85, Parinama center

CENA: Cena za sezono in način plačila. Kot 'mesec' veljajo 4 zaporedna srečanja:

1. mesečno plačilo z obvezo obiskovanja delavnice vsaj 3 mesece
    mesečni obrok 50 eur, za 4 zaporedne obiske
  2. plačilo za trimesečje
    enkratno plačilo za 3 mesece 135 eur, za 12 zaporednih obiskov
  3. mesečno plačilo z obvezo obiskovanja delavnice celo sezono (9 mesecev)
    mesečni obrok 45 eur, za 4 zaporedne obiske
  4. plačilo za sezono (9 mesecev) v enkratnem znesku ob vpisu
    enkratno plačilo 360 eur, za 36 zaporednih obiskov
  5. sprotno mesečno plačilo
    mesečni obrok 65 eur/mesec (*ne priporočamo), za 4 zaporedne obiske

*Z vsako udeležbo na delavnici je v vas manj posledic stresa, utrujenosti, strahu ali šoka, ki ste ga doživeli kdajkoli. Metoda Ishmech mehča vaše telo ter vaš odnos do sebe. Sprva so premiki manjši in jih skorajda ne zaznate, zato je pomembno kontinuirano delo vsaj enkrat tedensko, da boste v nekaj mesecih postali še bolj opazni in prijetni (sprva) ljudem, ki vas obkrožajo, v kolikor ne boste sami prej opazili, da se počutite lahkotnejše in bolj sproščeno. Zato obiska delavnice Ishmecha za kratko obdobje ne priporočamo, saj ne morete doseči pravega cilja.

Višino prvega obroka za izbrani plačilni paket a., b., c., d., ali e. plačate ob prijavi. Naslednje obroke plačate ob zadnjem srečanju v plačanem obroku za naslednje obročno obdobje.

Morebitne odsotnosti lahko nadomeščate v katerikoli drugi Ishmech kontinuirani tedenski skupini v Ljubljani ali Kopru/Divači. Neizkoriščeni obiski plačanega obdobja niso prenosljivi v naslednje obračunsko obdobje.

Znesek nakažite na TRR organizatorja:

BINDU, DRUŠTVO ZA OSEBNOSTNI RAZVOJ IN PROUČEVANJE STARIH TRADICIJ, KULTUR IN ZNANJ
Vrhpolje pri Moravčah 63
1251 Moravče
št. TRR: SI56 0230 0009 0981 553
sklic: 00 datum plačila
namen: Ishmech

*nismo zavezanci za DDV

POTREBŠČINE: Plesali bomo bosi ali v nogavicah. Potrebujete udobna oblačila za prostočasne dejavnosti. Po srečanju se je možno oprhati.

INFORMACIJE: Tadeja Kern 040 423 719 (ob delavnikih od 14 - 18h); info@drustvo-bindu.si

OPOZORILO:  Delavnice se ne morejo udeležiti psihično zdravljeni ljudje, nosečnice in ljudje s težjimi telesnimi težavami. Prav tako se je ne morejo udeležiti odvisniki od drog. Če jemljete kakršna koli zdravila ali imate kakršne koli telesne oziroma psihične težave, se pred prijavo na delavnico posvetujte z organizatorjem.

Spletna prijavnica
poletni kampi 2019